Forum Forum klasy 1c Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy    Galerie   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Kto bedzie wręczać kwiaty na balu ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy 1c Strona Główna -> Pytania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Revan von Raskov




Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 21:32, 25 Maj 2010    Temat postu: Kto bedzie wręczać kwiaty na balu ?

Otóż jest problem związany z wręczanie kwiatów na balu.Z każdej klasy muszą być 2 osoby.Dziewczyna i chłopak którzy będą witali nauczycieli.Z chłopaków wybrany został Revan von Raskov [ Wiktor człek z lasu ] ale brakuje nam jeszcze jakiejś kobitki która by się podjęła tego jakże ważnego zadania.Więc jeśli ktokolwiek odwiedzi to miejsce to PROSZĘ w moim imieniu o wypowiedzenie się na ten temat.Będę wdzięczny Wink

Pozdrawiam Revan !


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
damianaptek
star



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 28
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Śro 17:20, 26 Maj 2010    Temat postu:

To dobrze, że problem chłopaka mamy rozwiązany Very Happy
Niestety problemu dziewczyny nie potrafię rozwiązać ze względu na frekwencję dziewczyn tutaj xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Revan von Raskov




Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 21:19, 26 Maj 2010    Temat postu:

Zgłosiła się Michasia.
Można zamykać

Revan


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
michasia
star



Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 42
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw 12:04, 27 Maj 2010    Temat postu:

huhu, ja ja ja Very Happy

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aaa4




Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Pią 17:05, 05 Maj 2017    Temat postu:

Kobieta prychnela. Smiech zachlupotal w jej gardle jak deszcz, a ja wreszcie sie jej lepiej przyjrzalem.

Nie byla chucherkiem, wcale nie. Wzrostem przewyzszala mnie o pol glowy. Nosila jakas sukienke czy koszule - co sie czepiacie, psiakrew, nie wyznaje sie na babskich fatalaszkach! - z jasnego plotna, ktora oblepiala ja teraz ciasno jak druga skora. Wlosy, ciemne od wody, opadaly jej prostymi pasmami az do pasa, zaslaniajac to i owo. Ale niewiele.

Kiedys na kapielisku omylkowo przelazlem na babska strone i powiadam wam, kazda z tamtych kapielowiczek byla trzy razy lepiej zakryta niz ta moja z jeziorka. Ale chyba nie przeszkadzalo jej, ze sobie popatrze, bo wcale nie probowala sie zaslaniac. Co dziwne, nie ciagnela mnie tez ku sobie i nie przygadywala sie o ponczochy, jak te francuskie paniusie, jakich sie mnostwo kreci przy kazdym obozie.

-Nie jestes stad? - powtorzyla.

Nie spuszczalem wzroku z ciemnych kregow sutkow, bezwstydnie rysujacych sie pod suknia. Niby wiedzialem, ze zaraz dostane w gebe, ale nie moglem sie powstrzymac. Na chwile wszelkie opowiesci o Auberonie, czarach i zamknietych krainach wywietrzaly mi z glowy. Fajna z niej byla kobita, mowie wam, wypisz, wymaluj nasza Becky z objazdowego burdelu Lonny'ego - postawna, w jednym miejscu kragla jak utoczona, w innym zas cienka. Dokladnie taka jak trzeba. Nie zadna z tych wypomadkowanych mamzelek, ktore tu sie zesznuruja, tam podepchaja, tak ze czlowiek potem sie dziwi, ze z dorodnej baby zostanie mu w reku plaska, chuderlawa kukielka. A czasem, kiedy takiej gebe z pomady obetrzesz, mozesz poczuc wieksza chec do tej kapucynki, co ja nasz pulkownik pozwolil trzymac w kantynie oficerskiej za maskotke.

Zreszta w ogole tego francuskiego przekombinowania nie lubie. I ile sie musi czlowiek natrudzic, zanim wreszcie dobierze sie do miodu.

Tyle ze akurat, jak na zlosc, nie mialem przy sobie ani konserw, ani ponczoch, ktore kazdy z nas trzymal w plecaku na podobna okazje.

Znow sie zasmiala, zaczerpnela reka wody i znow strzasnela mi ja w twarz. Zamrugalem.

-Skad jestes, czlowieku? - spytala po raz trzeci.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy 1c Strona Główna -> Pytania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Theme xand created by spleen & Emule.
Regulamin